سؤالاتی که باید هنگام طراحی آرم شرکت از خود بپرسید

• 1. چه نوع آرم وجود دارد؟
      • 2. کدام نوع آرم به بهترین وجه مناسب شرکت من است؟
      • 3. نکات کلیدی در مورد تجارت من که آرم من باید منتقل شود چیست؟
      • 4- بهترین رنگهای آرم کدام هستند؟
      • 5- چه فونت هایی را باید در نظر بگیرم؟
      • 6- آیا باید خودم یک آرم طراحی کنم یا یک طراح گرافیک را استخدام کنم تا این کار را انجام دهد؟
      • 7. چقدر هزینه خواهد داشت؟
      • 8- از کجا باید آرم خود را نمایش دهم؟
      • 9- از برخی اشتباهات برای جلوگیری از چیست؟
      • 10. آیا خیلی زود نگران این هستید که لوگوی من در 10 سال چگونه به نظر برسد؟

[/su_note]

آرم های عالی در یک چشم انداز قابل تشخیص هستند. آنها همچنین باید تصور ماندگار کنند.

هدف از گاو نر بازدید می کند ، نایک از بین می رود و اپل چشم را به خود جلب می کند . هر سه آرم نمادین این شرکت بی نظیر ، به یاد ماندنی هستند و در زمان آزمون ایستاده اند. آنها فوراً و به طور مداوم کاری را انجام می دهند که یک آرم قدرتمند باید انجام دهد: یک مارک را مشخص کنید ، آن را برجسته کنید و به طور ایده آل ، علاقه و فروش مشتری را هدایت کنید.

همه ما آرم های عالی را می شناسیم ، اما همه ما نمی دانیم که ایجاد لوگوهای عالی کار ساده ای نیست. از مفهوم گرفته تا رنگ گرفته تا فرورفتگی ، هنگام جوشاندن نام تجاری خود در یک نماد واحد ، چیزهای زیادی باید در نظر بگیرید.

آلینا ویلر ، یک متخصص برندسازی و مبتنی بر فیلادلفیا و نویسنده طراحی هویت برند (جان ویلی و پسران ، شرکت ، چاپ چهارم ، 2013) می گوید: "ما زمان و فضای کمتری برای گفتن داستانهایمان از گذشته داریم." "برای بلند شدن از درهم و برهمی ، یک نماد یا یک آرم سریعترین ارتباطی است که برای انسان شناخته شده است. این ارتباط با مارک شما را در معرض دید قرار می دهد ، بنابراین مهم است که آن را برای اولین بار به اطراف برسید. "

در اینجا 10 سؤال اساسی وجود دارد که باید هنگام طراحی اولین آرم شرکت خود بپرسید:

1. چه نوع آرم وجود دارد؟

ویلر آرم ها را به چهار دسته تقسیم می کند:

• کلمات کلیدی عبارتند از آزادانه کلمه یا گروه های اختصاری چند حرف که شامل یک آرم ، آرم های متنی است . شرکت هایی که آرم های کلمه ای دارند عبارتند از eBay ، IBM ، CNN ، Google ، Kleenex ، خیابان Fifth Saks و بله ، انتشاراتی که هم اکنون می خوانید ، کارآفرین .
  • آرم های Letterform از یک نامه واحد تشکیل شده اند. فکر کنید هوندا ، Uber ، Unilever ، Beats و McDonald's.
  • آرم های تصویری نمادی مصور از چیزهای قابل تشخیص هستند. Starbucks ، Twitter و Playboy همه دارای آرمهای تصویری هستند.
  • چکیده آرم هیچ چیز در غیر این صورت تشخیص، مانند هنر انتزاعی نشان نمی دهد. شاید مشهورترین مارک با موفقیت با کشیدن یک آرم انتزاعی نایک باشد.

2. کدام نوع آرم به بهترین وجه مناسب شرکت من است؟

ویلر می گوید ، متاسفانه ، هیچ نوع آرم وجود ندارد که برای همه کار کند. "بهترین انتخاب شما به چه چیزی بستگی دارد و به نام شما و آنچه شما ارائه می دهید یا بستگی دارد."

به عنوان مثال ، اگر نام شرکت کوتاهی مانند eBay دارید ، یک آرم کلمه کلیدی می تواند به خوبی کار کند. علائم کلمات و آرمهای حرفهای معمولاً به مصرف کنندگان کمک می کنند نام شما را بهتر از آرمهای انتزاعی به خاطر بسپارند. اگر می خواهید یک نماد انتزاعی را انتخاب کنید ، مطمئن باشید این ساده است و شخصیت برند شما را منعکس می کند.

3. نکات کلیدی در مورد تجارت من که آرم من باید منتقل شود چیست؟

آرم شما - از رنگ به شکل - باید فوراً از آنچه که شرکت شما درمورد آن است ، ارائه دهد.

ویلر می گوید: "وقتی مردم به آن نگاه می کنند ، باید از شخصیت برند شما و دیدگاه متمایز شما برخوردار شوند." "آنها باید بدانند که شما با رقبای خود متفاوت هستید ، شما حرفه ای هستید ، یک تجارت واقعی هستید و به آنچه انجام می دهید اعتماد به نفس و موفقیت دارید."

به گزارش ویلر ، آرم آمازون ، با نام شرکت ، با پیکان زیر آن که از "a" به "z" نشان داده شده است ، نمونه ای از لوگوهایی است که هویت مارک نام تجاری آن را به خوبی به خوبی نشان می دهد. "فلش به عنوان یک لبخند که خدمات دوستانه مشتری را انتقال می دهد دو برابر می شود و" a "را به" z "وصل می کند زیرا آمازون همه چیز A را به Z ارائه می دهد. همه در آنجا است."

4- بهترین رنگهای آرم کدام هستند؟

انتخاب رنگ فوق العاده مهم است. ویلر برای متمایز کردن بهتر خود می گوید مهم است که رنگی را انتخاب کنید که بزرگترین رقبای شما در آرم های خود از آن استفاده نکنند .

همچنین در نظر بگیرید که رنگهای مختلف مشت های روانشناختی متفاوتی را بسته بندی می کنند . به عنوان مثال ، رنگ قرمز - که به طور مناسب در آرم ردبول استفاده می شود - فعال ، شدید و حتی کمی نگران کننده است. رنگ زرد خوشحال ، پرانرژی و تازه است ، شاید یک انتخاب عاقلانه برای یک شرکت با محوریت سلامت و سلامتی باشد. در همین حال ، رنگ آبی - رنگ آرم های فورد ، سامسونگ و GE - اعتماد به نفس ، آرامش و قابلیت اطمینان را برانگیخته است.

5- چه فونت هایی را باید در نظر بگیرم؟

قلم ها ، مانند رنگ ها ، احساسات مختلف را منتقل می کنند و الهام می گیرند. قلم های مختلف برای مشاغل مختلف بهتر کار می کنند.

به عنوان مثال ، یک آرم برای یک شرکت حقوقی - که باید افتخار ، استحکام و عدالت را منتقل کند - ممکن است به بهترین شکل با قلم جسورانه و سر راست و عاری از شکوفایی ارائه شود. در حالی که یک فروشگاه شیرینی ممکن است یک قلم غریب را که ارتباط جوانان ، شیرینی و سرگرمی را انتخاب می کند ، انتخاب کند.

6- آیا باید خودم یک آرم طراحی کنم یا یک طراح گرافیک را استخدام کنم تا این کار را انجام دهد؟

حتی اگر فکر می کنید یک کشوی مناسب و معقول هستید و حتی اگر بودجه سختی ندارید ، ویلر پیشنهاد می کند که طراحی آرم خود را به یک طراح گرافیک آموزش دیده واگذار کنید. کار با یک طراح گرافیک ماهر بسیار مهم است. آنها می فهمند که یک آرم خوب چیست و چگونه باید در رسانه ها و کانال های بازاریابی مختلف ، مانند در وب سایت شما ، در یک برنامه یا در یک نشانگر فروشگاه ، مقیاس و عملکرد خود را مقیاس گذاری و عملکرد کند ، همه موارد کلیدی که نباید در معرض خطر یا حدس زد. در پرواز."

گفتنی است ، این یک حرکت هوشمندانه است که بدانید کدام یک از رنگ های لوگو ، شکل و قلم را دوست دارید و دوست ندارید پیش از دیدار با یک طراح. قبل از تهیه نقشه های مقدماتی ، ترجیحات خود را به او اطلاع دهید.

بیشتر بخوانید:مراحل ایده گرفتن برای لوگو

7. چقدر هزینه خواهد داشت؟

بنگاه های طراحی حرفه ای معمولاً فقط بین 4000 تا 15،000 دلار فقط برای یک آرم شارژ می کنند ، که ممکن است در بودجه راه اندازی و مشاغل کوچک نباشد.

برای گزینه ای مناسب تر ، بنیانگذار گروه Evenson Design Stan Evanson پیشنهاد می دهد که با یک طراح آزاد بستگی داشته باشد که بسته به سطح تجربه وی ، بین 35 تا 150 دلار در ساعت شارژ می کند. "اما کسی را به دلیل قیمت معامله خود استخدام نکنید. یک طراح پیدا کنید که با زمینه و رقابت شما آشنا باشد. "

8- از کجا باید آرم خود را نمایش دهم؟

ویلر می گوید یک سوال بهتر این است که "کجا نباید آن را نمایش دهی؟" زیرا می خواهید آن را "تقریباً همه جا" نشان دهید. به صورت آنلاین ، آرم خود را در وب سایت خود ، کمپین های تبلیغاتی دیجیتال و در سایت های رسانه های اجتماعی که در آن حساب کاربری شرکت دارید ، مانند Facebook ، Twitter ، Instagram و Pinterest قرار دهید.

به صورت آفلاین ، آرم خود را روی درب جلو ، کارت ویزیت ، بسته بندی محصولات ، لباس و لباس در شرکت های ثابت و قراردادها قرار دهید.

9- از برخی اشتباهات برای جلوگیری از چیست؟

ویلر می گوید ، بدترین اشتباه از همه این است که قبل از اینکه به طور جدی آرم های رقبای اصلی خود را بررسی کنید ، روی یک آرم مستقر شوید. اگر نماد شما شبیه به آنها باشد ، حتی در کمترین موارد ، ممکن است مشتریان نتوانند شما را جدا از هم بگویند و شما می توانید تجارت خود را از دست بدهید.

ویلر همچنین برع نماد خود در تکه کاغذ فقط در مورد پیش بینی اینکه آن را در چندین مکان و فضاهای متنوع بازاریابی ، مانند یک نماد برنامه ، در وب سایت ، بیلبورد یا یک تی شرت یا طرف دیگر ، هشدار می دهد. یک کامیون

10. آیا خیلی زود نگران این هستید که لوگوی من در 10 سال چگونه به نظر برسد؟

ویلر می گوید ، اکثر طراحی لوگو پس از گذشت یک دهه از هر زمان ، نیاز دارند که برخی از آنها را لمس کنیم تا از رشد ناخالص خودداری کنند. نکته اصلی این است که از همان ابتدا آن را بدست آورید ، سپس مطابق با گذشت زمان به لحن صاف بپردازید.

او می گوید: "به این فکر کنید ، مرد میشلین در 100 سال گذشته چندین بار تحت عمل جراحی جراحی جزئی قرار گرفته است." "اما ایده اصلی هنوز همان نخستین مرد میشلین است.

خلاقیت و هنر ، ,آرم ,یک ,های ,شرکت ,کند ,یک آرم ,خود را ,است که ,را به ,می کند ,باید هنگام طراحی ,قابل تشخیص هستند ,چقدر هزینه خواهد ,هزینه خواهد داشت؟منبع

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین

طراحی مدرن آرم مجموعه ای از عناصر کلاسیک و پرطرفدار است

سؤالاتی که باید هنگام طراحی آرم شرکت از خود بپرسید

هدف از طراحی آرم چیست؟

برای ساختن یک آرم قوی

یکی از بهترین تکنیک های ساخت لوگو

مشخصات

آخرین جستجو ها

بازسازی ساختمان هر چی که بخوای Download tolidisevda اوقات فراغت ادکلن بلک افغان فروش ویدئوپروژکتور اندرویدی مدل T18ارزان بهرتین سایت تفریحی روانشناسی دختران باحال